УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Перга і пилок

З давніх часів бджоли є незмінними супутниками життєдіяльності людини. Медоносна бджола – це природний фармацевт, який існував ще 56 млн. років тому до появи первісної людини. Вже в той час люди усвідомлювали, що мед зберігає молодість і бадьорість, тому використовували його як продукт харчування і ліки.

Сьогодні медики і народні цілителі використовують вироблені бджолами продукти не менш інтенсивно, ніж тисячоліття тому. Лікування медом, прополісом, маточним молочком, пилком, пергою та іншими продуктами життєдіяльності бджіл визнано ефективним, саме тому, з усіма на те підставами, бджіл називають «природними крилатими аптеками».

До найбільш корисних речовин належать бджолина перга і пилок – натуральні джерела вітамінів, мікроелементів, ферментів та інших біологічно важливих речовин. Ці продукти є натуральними живими вітамінами, вони насичені вуглеводами, білками, ліпідами, нуклеїновими кислотами та іншими важливими біологічними речовинами.

Застосування і терапевтична ефективність пилку і перги багатогранно. Позитивно впливають на обмінні процеси в організмі, травні органи, збуджують перистальтику кишечника, покращують легеневі функції, стимулюють кровотворення. Показані людям для відновлення після хвороби, зняття нервово-психічної напруги і стимуляції захисних сил організму, виразковій хворобі, коліті, гіпертрофії передміхурової залози, атеросклерозі, базедовій хворобі, анемії, захворюваннях печінки, злоякісному недокрів'ї та ін. Мають сечогінну і жовчогінну дію.

Підтримувати своє здоров'я і зміцнювати імунну систему дуже важливо. І для цього є цілющі народні засоби – бджолина перга і пилок – це універсальні засоби від багатьох хвороб і найдієвіші імуностимулятори.

Таким чином, бажаєте залишатися здоровими, бадьорими і красивими, запасайтеся вищезазначеними засобами!


Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.