Освіта і наука

Застосування нового апігелю при стоматологічній допомозі онкохворим після променевої терапії новоутворів в ділянці голови і шиї

Наука в дії

   При проведенні променевої терапії у хворих із новоутвореннями в ділянці голови і шиї часто виникають місцеві променеві реакції і променеві  ускладнення в ротовій порожнині, тяжкість яких залежить від отриманої дози опромінення та об'єму опромінених тканин. Велике значення в лікуванні та профілактиці променевих уражень приділяється наданню стоматологічної допомоги пацієнтам після отримання променевої терапії пухлин. Хірургічну санацію порожнини рота, яка включає видалення зубів, зазвичай проводять за екстреними показниками після проведення променевої терапії у зв'язку із загостренням хронічного запального процесу (хронічного періодонтиту і хронічного пародонтиту) і пошкодженням навколишніх тканин гострими краями зруйнованих зубів.

№ 2.2016 - Освіта і наука
Автор: Людмила Сергіївна Кравченко, Георгій Миколайович Солоденко, Наталя Сільвестрівна ФізорЯк впоратися з інсультом

Враження судин головного мозку є досить поширеним захворюванням, а поряд з проблемами серцево-судинної системи сприяє високій смертності.

 

Щоб підтримувати життєдіяльність головного мозку, його необхідно забезпечити постійним припливом артеріальної крові, яка збагачена киснем. Нестача кисню клітинами мозку відчуваєт...Біологічні властивості маточного молочка та їх застосування в клінічній практиці

Бджолиний вулик - комора секретів, над розкриттям яких людство працює протягом усього часу «співпраці» людини і бджоли. Один з таких секретів є маточне молочко (ММ).

ММ - в'язка сметаноподібна речовина молочно-білого або жовтуватого кольору - продукт секреції глоткових і верхньощелепних залоз бджіл-годувальниць, тоб...

№ 1.2016 - Освіта і наука - Автор: Олександр СОЛОДЕНКО, лікар-терапевт, магістр медицини.


Боярська практична школа бджільництва, історія та сучасність

Засновником практичної школи бджільництва є Олексій Хомич Андріяшев, який народився 17 люто­го 1826 року на хуторі Германівщина, колишньо­го Золотоноського уїзду '' Полтавської губернії.

№ 3 - Освіта і наука - Автор: М.В. Войналович, канд. с.-г. наук, завідувач відділення практичного навчання та сприяння працевлаштуванню ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» тел.: (098) 274-11-67


НАЦІОНАЛЬНОМУ НАУКОВОМУ ЦЕНТРУ «ІНСТИТУТ БДЖІЛЬНИЦТВА ІМЕНІ П.І. ПРОКОПОВИЧА» - 25 РОКІВ

10 травня 1989 року було видано наказ Держагропро-му УРСР №120, яким було створено Науково-дослідний і технологічний інститут бджільництва. А у 2005 році (№ 1006/2005) установі надано статус Національного Науково­го Центру «Інститут бджільництва ім. П. І. Поко-повича». Так було реалізовано розпорядження Ради міністрів Української РСР від 11 листо­пада 1990 року за №521-р.

...


Вплив нового стоматологічного апігелю на тканини порожнини рота при стоматиті

Мета нашого дослідження — вивчення впливу новостворено-го лікувального гелю на рівень біохімічних маркерів запален­ня та репараційні процеси в слизовій оболонці порожнини рота щурів в умовах модельо­ваного стоматиту.

...
№ 3 - Освіта і наука - Автор: Л.С. КРА ВЧЕНКО, Г.М. СОЛОДЕНКО, Н.О. БАС


Вас вылечит доктор ПЧЕЛА

В последнее время значительно усилился интерес людей к про­дуктам пчеловодства. Безвредные, дешевые, имеют лечебное, про­филактическое, укрепляющее действие, снимают отрицательные последствия приема человеком синтетических препаратов, с успе­хом заменяют средства официальной медицины, а в некоторых случаях намного превосходят их по действию.

...


Новое направление в развитии пчеловодства

Всеукраїнська асоціація апітерапевтів з глибоким су­мом сповіщає про те, що перед­часно пішов з ужиття академік  МАЕС, президент асоціації бджолярів і апітерапевтів Кри­му Віктор Іванович ОВСЯНИК. Висловлюємо щире співчуття родині, близьким і друзям покійного. Світла пам'ять про цю непересічну людину назавжди збережеться в наших серцях.

№ 3 - Освіта і наука - Автор: Виктор Иванович ОВСЯНИК, к.п.н., академик МАЭС, Президент АПАК


Субклінічний гіпотиреоз і його лікування

Це хронічне захворювання, що проявляється все частіше і характеризується почуттям постійної втоми, нехватки рухомої енергії, пониженим настроєм чи депресією, прихованими гормональними розладами в інших частинах організму.

Симптоми різного роду – тому що стани доброго здоров’я і хвороби проявляються в різному вигляді. Св...

№ 8 - Освіта і наука - Автор: Войцех Гжіут, доктор медицини (Польща), Юрій Солоденко, апітерапевт, доцент (Україна ). Переклад Валентини Гевелюк.


ЗАСТОСУВАННЯ ГЕЛЮ «АПІОР» ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПАРОДОНТА

Успіхи сучасної стоматології багато в чому пов'язані з розробкою і впровадженням у практику нових засобів і методів, що дозволяють ефективно надавати медичну допомогу і своєчасно проводити профілактичні заходи. Враховуючи дані сучасної спеціальної літератури та отримані нами раніше результати експериментальних досліджень про виражену протизапальну, слиностимулючу ді...

№ 8 - Освіта і наука - Автор: Кравченко Людмила Сергіївна, Солоденко Георгій Миколайович, Бас Наталя Олексійвна.
    Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.