УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

CтаттіПродукты пчеловодства – это фармацевтические препараты, БАД или живое питание?!

  Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт», сертифицированный детский и семейный гештальт интегративный психотерапевт, автор и ведущая практико-терапевтических курсов «Путь счастливых родителей» и «СчастливаЯ», апиконсультант.  
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт»
(Інше )


Шановні читачі!

Черговий номер журналу з’явиться на світ Божий одразу після  "Теплого Олекси". День святого Олексія, чоловіка Божого, який жив у IV столітті.
№ 2.2016 // 01.05.2016 /
(Інше )


Редколегія журналу «Доктор Бджілка» сердечно вітає свого автора Миколу Улянича із 80-річним ювілеєм!

Наші вітання!   Щастя - це вибір, це стиль життя, переконаний почесний бджоляр й апітерапевт України, письменник і журналіст, академік УАН Микола Улянич. Дехто може запитати, невже це так просто? Так, це просто. Він 45 років займається бджільництвом. І, можливо, саме це заняття і додає йому снаги і здоров’я.  
№ 2.2016 // 29.04.2016 / Автор: Редколегія журналу «Доктор Бджілка»
(Інше )


На листи наших читачів, які звертаються до редакції журналу «Доктор Бджілка» за порадами і консультацією сьогодні відповідає лікар-апітерапевт Петро Петрович Вітенко.
№ 2.2016 /600/ 21.04.2016 /
(Інше )


Шановні читачі!

Я хочу привітати авторський колектив і читачів журналу «Доктор Бджілка» з виходом першого номера. Сподіваюся: видання буде навчати усіх необхідній праці, яка дозволить бути у гармонії з природою: брати необхідні біологічно активні речовини у рослини, не шкодячи їй, а навпаки – примножуючи природні статки, допомагаючи людству і харчами, і ліками. Бо все це притаманно маленькій комасі – бджілці!
№ 1.2016 // 18.01.2016 / Автор: Тетяна Гарник, доктор медичних наук,професор, Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за фахом «Народна та нетрадиційна медицина», Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України».
(Інше )


Шановні апітерапевти, апіконсультанти, медики, фармацевти, бджолярі, читачі журналу «Доктор Бджілка»!

Мені приємно, що журнал «Доктор Бджілка» отримав державну реєстрацію. Потреба у подібному виданні назріла давно. П’ятий з’їзд Асоціації апітерапевтів і апіконсультантів засвідчив: наші колеги мають чим поділитися в нових методиках оздоровлення людини.
№ 1.2016 // 18.01.2016 / Автор: Олександр Тихонов, президент Всеукраїнської асоціації апітерапевтів і апітерапевтів-консультантів, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук, доктор фармацевтичних наук, професор НФаУ.
(Інше )


Шановні читачі!

Цілющу силу продуктів бджільництва здавна цінують на всіх континентах. Якщо ж говорити про апітерапію, то це - той простір, де нетрадиційна медицина перетинається з офіційною і не суперечать одна одній. Користь продуктів з пасіки визнає увесь світ, а значення бджоли в життєвих циклах планети визначальне. Вона є провідником у продовженні життя для рослинного, а отже і тваринного світу.
№ 1.2016 // 18.01.2016 / Автор: Тарас Кутовий , голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.
(Інше )


Вітаю творчий колектив та читацьку аудиторію, котра знову отримала змогу гортати сторінки «Доктора Бджілки».

Апітерапія – це чудовий приклад того, як народна медицина може допомагати медицині офіційній. Технічний прогрес і розвиток сучасної медицини допомогли нам значно просунутися в лікуванні пацієнтів і рятуванні людських життів. Але поряд з цим, ми знову і знову повертаємося до народних знань. Це не дивно, оскільки первинне пізнання людиною самої себе, своїх відчуттів і самопочуття, того, що корисно для неї, а що шкідливо – це те, що...
№ 1.2016 // 18.01.2016 / Автор: З повагою, Ольга Богомолець, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, радник Президента України та громадський діяч.
(Інше )


Голд Рей для апитерапии

Быть красивым, здоровым, полным сил и энергии —разве не это мечта каждого человека?!
№ 3 // 17.01.2016 /
(Інше )


Он умел убеждать людей

Я знал этого человека меньше года, но сумел полюбить его, как друга и большого специалиста. Больше всего меня удивило, что доктор сам занимался производством медикаментов.
№ 2c // 13.01.2016 / Автор: Khalid Alhaddabi, ОАЭ. Javad Zadeh, Великобритания
(Інше )


Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.