УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

CтаттіХамзалія Хатібовія: велика людина, бджоляр і апітерапевт

Наша спадщина   Традиції бджільництва в моїй родині в даний час зберігаються понад 200 років. Ми з сестрою – бджолярі в четвертому поколінні.
№ 3.2016 /316/ 30.07.2016 / Автор: Дженана Хатібовіч, , mr.ph. Переклад: Валентини Гевелюк.
(Досвід )


Боротьба з розсіяним склерозом за допомогою апітерапії

  Хворий 1968 року народження, чоловік, страждає розсіяним склерозом з 1999 року.   Скарги на порушення функцій нижніх кінцівок (порушення ходи), розлад функції тазових органів (затримка сечовипускання), періодичні висипання на обличчі у вигляді «метелика», різке зниження імунітету і працездатності.
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Олена Перець, апітерапевт, голова ГО «Асоціація апітерапевтів і апіконсультантів Дніпропетровської області».
(Досвід )


Нев’януча врода. Хітин перетворює жінок у балерин

Прийшла весна. Змінюємо гардероб на весняний і мріємо про нові красиві наряди. Тільки лякає думка про зимові свята з веселими застіллями, де панували смачненькі салатики, пишні тортики, з печивом і бісквітами. Чи не відбилося все це на талії? Відбилося! І не тільки на ній! Французи бажання смачненько попоїсти коментують так: дві хвилини в роті, дві години на шлунку і все життя на стегнах! Їм влучно вторить і знаменита балерина Майя Плісецька,...
№ 2.2016 // 26.04.2016 / Автор: Тетяна Михайлівна Чухрай, бджоляр-апітерапевт.
(Досвід )


Досвід застосування апітерапії в компанії «Родинне бджолярство Хатібовіч»

У зарубіжних колег Досвід застосування апітерапії в компанії «Родинне бджолярство Хатібовіч Нашу компанію створив і структурував Хамзалія Хатібовіч. Він визначив напрямки роботи, щоб досягти повного потенціалу у кожному з них з тим, аби вони працювали як одне ціле. Сьогодні ми розвиваємо такі напрямки:бджільництво, бренд екологічного меду, комплеме
№ 2.2016 // 24.04.2016 / Автор: Дженана Хатібовіч, mr.ph. Переклад Валентини Гевелюк.
(Досвід )


Лікувати – значить допомагати, а щоб допомогти – треба людину зрозуміти

Шановний читачу, сьогодні я хочу поділитися своєю думкою щодо місця і ролі апітерапії в системі альтернативного лікування і профілактики захворювання. Нині всім добре відомо, що організм людини – це сукупність клітин, які об’єднуються в органи і системи, утворюючи тіло людини. Клітина складається з білків, жирів, вуглеводів, мінеральних солей, мікроелементів. Підраховано, що вартість всіх складових організму людини на світовому...
№ 1.2016 // 18.01.2016 / Автор: Дмитро Сенишин, лікар-апітерапевт.
(Досвід )


Требования к меду, используемого в апитерапии

Несмотря на огромный фактический опыт применения меда в апитерапии различных заболеваний, врачи должны помнить основную заповедь при применении продуктов пчеловодства -«Не навреди!».
№ 3 // 16.01.2016 / Автор: Е.В. Руденко, доктор ветеринарных наук, профессор, член-корреспондент НААНУ
(Досвід )


Про вступ Всеукраїнського обєднання громадських організацій «Спілка пасічників України» до Апіславії

Засідання Федерації Європейських пасічних організацій Апіславії пройшло 8-12 липня 2015 року в Словакії. Вперше на такому представницькому форумі була представлена і делегація Спілки пасічників України. До її складу увійшли перший віце-президент СПУ В. Нагорнюк, віце-президент, директор ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» О. Галатюк, віце-президент асоціації «Апітерапевтів України» М. Гевалюк.
№ 8 // 07.01.2016 / Автор: О. Галатюк, М. Гевелюк, В. Нагорнюк.
(Досвід )


Важность продуктов пчеловодства в медицине

Апитерапия – это искусство исцеления, которое использует лекарственные свойства продуктов пчеловодства и имеет большую историю. Эта терапия использовалась человеческим родом больше 6000 лет. Имея такую долгую историю и широкую географическую область применения, можно задаться вопросом, чем объяснить такой большой успех?
№ 5 // 04.01.2016 / Автор: Доктор Стефан Стангаци, президент румынских и немецких обществ апитерании, генеральный секретарь Международной федерации апитерапии.
(Досвід )


Эффективность применения маточного молочка в комплексной терапии больных ИБС

Проблему ишемической болезни сердца (ИБС) считают одной из наиболее актуальных в современной кардиологии. Увеличение заболеваемости отмечено у лиц среднего и молодого возраста, занятых активной работой, сопряженной с психоэмоциональными стрессами, что приводит к ускорению процессов атерогенеза, дисбалансу липидного и углеводного обмена, изменению иммунного статуса и, в конечном итоге, к нарушению коронарного кровообращения и развитию ишемии...
№ 5 // 04.01.2016 / Автор: Солоденко Ю.Н., к. мед.н., Коломиец С.Н., к.мед.н., Одесский национальный медицинский университет
(Досвід )


Подагра – не вирок, з нею можна боротись

Подагра відноситься до групи захворювань в основі розвитку яких лежить порушення засвоєння і виведення з організму людини певного виду продуктів обміну. Клінічно, подагра, проявляється приступами болів в одному або декількох суглобах. При цьому суглоб припухлий, шкіра над ним червона, пізніше з’являється синюшність, гаряча на дотик, підвищується температура тіла до 38-39 °С. Шкіра над пораженим суглобом напружена, блискуча, функція...
№ 7 // 02.01.2016 / Автор: Дмитро Сенишин, лікар невропатолог, лікар народної медицини, почесний апітерапевт України, голова наукової комісії по апітерапії 43 міжнародного конгресу Апімондії (2013 рік м. Київ)
(Досвід )


Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.