УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Шановні читачі!

Черговий номер журналу з’явиться на світ Божий одразу після  "Теплого Олекси". День святого Олексія, чоловіка Божого, який жив у IV столітті.

Якщо цього дня погода тепла, сніг зійшов, то пасічники виносять вулики з бджільника та замовляють бджіл, щоб інших хазяїв не шукали, моляться, аби Бог послав гарне літо й, відповідно, багато меду. А тоді розкривають дверцята, і бджоли роблять перший обліт. Кропить їх освяченою на Стрітення водою, промовляючи: "Теплий Олекса випускає бджіл на весну”. У народі кажуть: якщо на теплого Олекси бджоли зроблять перший обліт, то буде гарний медозбір.
    А ще - здавна вважалося: яка погода на теплого Олекси, то така і на Великдень буде.
   Отож 1 травня традиційно зустрінемо це величне свято вітанням:
   Христос воскрес!
   Воістину воскрес!

   У цьому номері, який, сподіваємося, ви з нетерпінням очікували, ми розкажемо вам не лише про легендарні постаті апітерапії, але й про сьогоднішні здобутки науковців, які обрали її своїм напрямком розвитку сучасної медицини. Ви зможете також познайомитися з порадами практикуючих лікарів.
    Отож є сподівання, що апітерапія невдовзі посяде чинне місце у структурі офіційної медицини і фармакології.


№ 2.2016 ||

Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.