Бджолопіраміда – реальність в розвитку апітерапії

Наша обласна асоціація розвитку народної та нетрадиційної медицини «Апітерапія» зосередила свою увагу на створенні та використанні бджолопіраміди.

Детально вивчивши теоретичні та практичні розробки, досвід зарубіжних і вітчизняних науковців та практиків бджолотерапії, пірамідології, ми розробили конструкцію бджоло піраміди. За основу єгипетську піраміду Хеопса.


Цьому передувало вивчення створених пірамідальних споруд в Криму (пасічник-апітерапевт В’ячеслав Савін), в Рівному (головний лікар діагностично-лікувального центру «Піраміда» Микола Дикун).

Провели значну кількість обласних та районних семінарів, на яких вивчалась пірамідологія, різні конструкції лікувальних вуликів, бджолопавільйонів за участю відомого знавця пірамід Володимира Пілата та Миколи Ярового із Сум, який першим в країні розробив і запатентував різні конструкції лікувальних вуликів, бджолопавільйонів та іншими фахівцями.

У 2012 році ми розпочали будівництво експериментальної бджолопіраміди у Галичі.

Розроблений проект цієї споруди корегувався і вдосконалювався протягом будівництва два з половиною роки. Необхідно було створити споруду не лише з правильною орієнтацією граней відносно сторін світу: Північ – Південь, Схід – Захід. Насамперед виставити ребра піраміди так, щоб її грані мали нахил 51°51’14’ і забезпечити кріплення без застосування цвяхів, шурупів, тобто без елементів з феромагнітних чи діамагнітних матеріалів – сталь, цинк, мідь, – а лише за рахунок клеїв та дерев’яних шкантів.

Споруда була завершена і запатентована (патент №85395). А 17 серпня 2014 року ми провели презентацію споруди. Бджолопіраміда представляє собою закриту піраміду Хеопса, виготовлену з дерев’яних конструкцій із зовнішніми розмірами:

в основі – 5 м 12 см,

висотою – 3 м 26 см,

тобто, відповідає пропорціям:

висота = основа : 1,570845,

ребро = висота × 1,4946,

апофема = висота× 1,279.

У середині піраміди розміщено павільйон з цегли розміром 2 м 50 см з вуликами із Північної, Східної та Західної сторін, в яких знаходяться 6 бджолосімей.

До речі, вулики теж виготовлено без застосування металічних кріпильних елементів. З’єднання деталей рамок здійснено за рахунок спеціальних вирізаних в деталях замків, клею та дерев’яних кілочків із зубочисток. Замість армованого дроту для кріплення вощини застосовано капронові нитки, рибальську жилку.

Покриття бджолопіраміди здійснено бітумною черепицею.

Чудодійна сила піраміди Хеопса була відкрита у першій половині XX століття, а в 1959 році чеський інженер Карел Драбел дослідив і отримав пірамідний патент.

В основі існування життя лежить електромагнітна взаємодія між великими і малими частинками живого організму. Кожен атом клітин являється крихітним магнітом зі своїм полем, створеним його електричними компонентами. Живі клітини теж володіють власними електромагнітними компонентами. Між внутрішніми і зовнішніми сторонами клітини існує різниця потенціалів.

Беручи це до уваги, ми можемо уявити: група здорових клітин здійснює коливання відповідної частоти, а коли ця частота через різні причини змінюється, починаються хвороби. Тобто, хвороба – це порушення стабільності в енергетичному стані організму.

Пірамідальна енергія має магнітний характер: силове поле створюється рухомою електромагнітною енергією, яка обумовлена формою піраміди та її орієнтацією відносно магнітної осі землі «Північ -Південь».

Вчені пропонують називати пірамідальну енергію біокосмічною або енергією адрона. Пірамідальна енергія – сконцентрована в енергетичному центрі піраміди.

Коли частота коливання хвиль, які несуть цю енергію, співпадає з частотою коливання хвиль молекул людського тіла, виникає резонанс – явище різкого збільшення амплітуди вимушених коливань в молекулярній коливальній системі.

Генератором, енергетичним джерелом – є піраміда. Енергетика, яка надходить з космічного простору, змінюється формою піраміди, трансформується в клітини, системи та людський організм в цілому.

Цей процес прискорюється тим, що піраміда Хеопса за пропорціями ідентична із структурою води 5(Н2О), зв’язки якої ідеально структуровані в формі пентаполімера з нахилом граней 51°5Г14’.

У людському організмі 70-80% води, яка знаходиться як у вільній формі, так і в різних біохімічних з’єднаннях, в формі полімера 5(Н2О) та в формі мономера Н2О.

Іспанський психолог, вчений Габріель Сільва характеризує воду у формі Н2О як «розвалини» пірамідальних молекул, де вільні мономери замість того, щоб розчиняти і змащувати, перетворюються в окислювачі (деформатори) структури ДНК, або в інші органічні молекули. Ці молекули води зі слабкими зв’язками навіть не можуть нормально проходити через напівпроникні біологічні мембрани, оскільки через деформації проміжки між ними заповнюються іншими молекулами. В результаті вода перетворюється у своєрідний бруд, який містить в собі мономери Н2О, сечову кислоту, токсини замість того, щоб розчиняти і виводити їх з організму.

У людей літнього віку і хворих вода в формі мономерів значно переважає за своєю кількістю обсяг структурованої води в організмі.

У зоні дії піраміди вода людського організму з мертвого стану Н2О переходить в агрегатний 5(Н2О), в якому вона набуває антиоксидатної властивості. Вона стає сильним розчинником, спроможним розчиняти і виносити із судин і систем організму шкідливі шлаки його діяльності, в результаті чого оздоровлюється, омолоджується людина.

Пірамідальна енергія спроможна оздоровлювати та лікувати людей від цілого спектру людських недуг, і до того ж – вартість пірамідального оздоровлення низька. Але цим відкриттям скористалися лише кубинці, створивши в себе в країні пірамідальний лікувальний комплекс, де щороку оздоровлюються тисячі людей від найзагадковіших хвороб. 12 жовтня 2005 року національна вчена рада з питань природної та традиційної медицини Гавани оголосила пірамідотерапію офіційною. Частково користуються цим відкриттям XX століття в Іспанії, Мексиці, Бразилії.

Особливо легко досягається лікувальний ефект за допомогою пірамідальної сили при лікуванні кістково-м’язово-суглобних захворювань, зокрема радикулітів.

Учені доводять: пірамідальне оздоровлення і лікування може застосовуватися поруч з традиційною терапією та нетрадиційними методами, доповнюючи і стимулюючи одне одного.

Це наштовхнуло нас на розвиток ідеї застосування пірамідальної оздоровчої сили в комплексі з біоенергетикою бджіл та використанням інших продуктів бджільництва. І з’явився проект бджолопіраміди – оздоровчо-лікувального комплексу.

Бо оздоровлення на лікувальному вулику дозволяє долати ті ж недуги, що і безпосередньо під пірамідою. Зокрема, застуду, грип, захворювання серцево-судинної системи, хвороби центральної і периферійної нервової системи, цукровий діабет, гормональне безпліддя, хвороби органів дихання, психічні, онкологічні захворювання, покращити кровообіг головного мозку та периферійної частини тіла, постінсультний і постінфарктний стан, поліпшити властивості крові тощо.

Протягом місяця з 18 серпня по 19 вересня бджолопіраміда була випробувана на практиці. За цей період на оздоровлення прийняли 11 людей з різними скаргами та побажаннями.

Підхід був індивідуальним, виходячи із реального стану здоров’я, історії хвороби згідно медичної картки. Призначалися сеанси на 30, 40, 60 хвилин. Всього призначалося до 10 сеансів.

Перед сеансом та по закінченні його у відвідувачів замірявся тиск, визначався ритм серця, фіксувалися загальне самопочуття, приймалися скарги.

В більшості випадків вже після першого сеансу в клієнта фіксувалося покращення тиску, пульсу.

Наприклад, у хворої на брадіокардію Ерстенюк Оксана Ільківна з Івано-Франківська з тиском 13050 після першого сеансу мала тиск 15065 і ритм в межах 60 ударів на хвилину. Після 3-4 сеансів біль в ногах значно зменшився. Після 10 сеансів тиск був 13065, біль в ногах – не значний.

Під пірамідою на вуликах побували люди з різними недугами. І гіпертоніки, і люди з підвищеним вмістом цукру в крові, з різними серцево-судинними захворюваннями, розсіяним склерозом, після перенесених інсульту, інфаркту, з остеохондрозом та іншими проблемами. Всі вони в результаті відчули полегшення.

Їм пропонувалося споживати певні бджолопродукти, препарати, структуровану воду з-під піраміди. Пірамідальна вода має властивість протягом тривалого часу утримувати в собі нагромаджену пірамідальну енергію та оздоровлювати людський організм.

Перші випробування бджолопіраміди поставили переді мною та асоціацією апітерапевтів ряд запитань, що стосуються усіх, хто має і матиме відношення до оздоровлення з використанням піраміди, бджолопіраміди чи інших лікувальних бджолиних об’єктів.

Зокрема, оскільки бджолопіраміда та інші лікувальні бджолині об’єкти прискорюють динаміку оздоровлення, а більшість відвідувачів користуються цілим комплексом фармацевтичних препаратів, то на певному етапі вони блокують позитивний вплив оздоровлювальних об’єктів на стан здоров’я людей. Відтак потрібно, аби лікарі зменшували фармацевтичну норму навантаження на організм своїх пацієнтів в період їх альтернативного оздоровлення.

Інше. Існуючі препарати для боротьби з кліщем Варроа, іншими шкідниками і хворобами застарілі, малоефективні, проте вони дозволяють утримувати бджіл в певній мірі захищеними.

Але як бути з бджолами в бджолопіраміді, в лікувальних вуликах, інших лікувальних об’єктах? Адже в них застосовувати хімічні препарати абсолютно недопустимо.

Запрошуємо до творчого діалогу по цьому питанню вчених, допитливих і винахідливих практиків, всіх не байдужих.

Одночасно, проводимо підготовку до створення оздоровчої бази «Апітерапія», де буде розміщено 20 бджолопірамід з іншими інфраструктурами, де зможуть покращувати своє здоров’я сотні людей.

Розміститься оздоровча база в мальовничому екологічно чистому місці, на лісовій галявині на окраїні Галича за 200 м від правого берега Дністра, на висоті 50 м від його водної поверхні.

Отримано усі державні узгодження, розроблено проект, проведено певні розрахунки. Тож, запрошуємо всіх бажаючих на партнерських умовах до здійснення цього дива – створення оздоровчої бджолопірамідальної бази «Апітерапія», першої в Україні для оздоровлення навіть безнадійно хворих.


№ 7 Автор: Віктор Білаш, голова Івано-Франківської обласної асоціації розвитку народної та нетрадиційної медицини «Апітерапія», Почесний пасічник України

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.