УКР/РУС   EN   DE   SP   TR

Cтатті



Хамзалія Хатібовія: велика людина, бджоляр і апітерапевт

Наша спадщина   Традиції бджільництва в моїй родині в даний час зберігаються понад 200 років. Ми з сестрою – бджолярі в четвертому поколінні.
№ 3.2016 /316/ 30.07.2016 / Автор: Дженана Хатібовіч, , mr.ph. Переклад: Валентини Гевелюк.
(Досвід )


Продукты пчеловодства – это фармацевтические препараты, БАД или живое питание?!

  Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт», сертифицированный детский и семейный гештальт интегративный психотерапевт, автор и ведущая практико-терапевтических курсов «Путь счастливых родителей» и «СчастливаЯ», апиконсультант.  
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт»
(Інше )


Апітерапія як метод лікування важко виліковних захворювань

«Най вкусить тебе бджола».   Так в древній Греції люди бажали одне одному здоров'я. Бджола і сьогодні дивує всіх нас своєю самоорганізованістю, працьовитістю, найбільшою користю для людини. Застосування її продуктів для оздоровлення і лікування завжди цінувалися людьми. Розділ медицини, який займається вивченням і практичним застосуванням апіпродуктів для лікування пацієнтів називається апітерапією.
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Петро Вітенко, лікар –апітерапевт.
(Думки вголос )


Лікування в бджолиному будиночку (аромотерапія)

У зарубіжних колег     Диханнявуликовим повітрям, як і мікроклімат пасіки, завжди мало благотворний вплив на організм людини. Вчені-апітерапевти давно вивчають цей «продукт бджіл». Ароматерапія протягом багатьох років застосовувалася людством для лікування багатьох хвороб.
// 30.07.2016 /
(Апітерапія-довголіття )


Лікування в бджолиному будиночку (аромотерапія)

У зарубіжних колег     Диханнявуликовим повітрям, як і мікроклімат пасіки, завжди мало благотворний вплив на організм людини. Вчені-апітерапевти давно вивчають цей «продукт бджіл». Ароматерапія протягом багатьох років застосовувалася людством для лікування багатьох хвороб.
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Іван Осипович, лікар-апітерапевт, бджоляр.
(Апітерапія-довголіття )


Боротьба з розсіяним склерозом за допомогою апітерапії

  Хворий 1968 року народження, чоловік, страждає розсіяним склерозом з 1999 року.   Скарги на порушення функцій нижніх кінцівок (порушення ходи), розлад функції тазових органів (затримка сечовипускання), періодичні висипання на обличчі у вигляді «метелика», різке зниження імунітету і працездатності.
№ 3.2016 // 30.07.2016 / Автор: Олена Перець, апітерапевт, голова ГО «Асоціація апітерапевтів і апіконсультантів Дніпропетровської області».
(Досвід )


Шановні читачі!

Черговий номер журналу з’явиться на світ Божий одразу після  "Теплого Олекси". День святого Олексія, чоловіка Божого, який жив у IV столітті.
№ 2.2016 // 01.05.2016 /
(Інше )


Бачити те, чого не бачать зрячі - так можна сказати про життя і подвижництво видатного вченого-натураліста Франсуа Юбера

Сьогодні пропонуємо читачам нову рубрику, яка стане своєрідним продовженням «Історії апітерапії. Серед видатних вчених-дослідників природи особливе місце займає швейцарський франкомовний натураліст Франсуа Юбер (François Huber), сліпий вчений, який присвятив своє життя вивченню поведінки бджіл і залишив фундаментальні праці, які не втратили свого значення і в наш час.  
№ 2.2016 /600/ 30.04.2016 / Автор: Олександр Солоденко (за матеріалами іноземної преси)
(Історія апітерапії )


Редколегія журналу «Доктор Бджілка» сердечно вітає свого автора Миколу Улянича із 80-річним ювілеєм!

Наші вітання!   Щастя - це вибір, це стиль життя, переконаний почесний бджоляр й апітерапевт України, письменник і журналіст, академік УАН Микола Улянич. Дехто може запитати, невже це так просто? Так, це просто. Він 45 років займається бджільництвом. І, можливо, саме це заняття і додає йому снаги і здоров’я.  
№ 2.2016 // 29.04.2016 / Автор: Редколегія журналу «Доктор Бджілка»
(Інше )


Застосування нового апігелю при стоматологічній допомозі онкохворим після променевої терапії новоутворів в ділянці голови і шиї

Наука в дії    При проведенні променевої терапії у хворих із новоутвореннями в ділянці голови і шиї часто виникають місцеві променеві реакції і променеві  ускладнення в ротовій порожнині, тяжкість яких залежить від отриманої дози опромінення та об'єму опромінених тканин. Велике значення в лікуванні та профілактиці променевих уражень приділяється наданню стоматологічної допомоги пацієнтам після отримання променевої терапії...
№ 2.2016 // 28.04.2016 / Автор: Людмила Сергіївна Кравченко, Георгій Миколайович Солоденко, Наталя Сільвестрівна Фізор
(Освіта і наука )


Журнал

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.