Інші

Шановні читачі!

Ось уже і середина літа.
А наступного місяця країна вчергове відзначатиме медовий Спас і День пасічника, відповідно 14 і 19 серпня.Продукты пчеловодства – это фармацевтические препараты, БАД или живое питание?!

  Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт», сертифицированный детский и семейный гештальт интегративный психотерапевт, автор и ведущая практико-терапевтических курсов «Путь счастливых родителей» и «СчастливаЯ», апиконсультант.

№ 3.2016 - Інші - Автор: Светлана Волынец, директор по развитию в компании «Апипродукт»


Ваші листи

Сьогодні свої консультації нашим читачам, які звертаються за порадами до редакції журналу «Доктор Бджілка» дає лікар-апітерапевт № 3.2016 - Інші -


Шановні читачі!

Черговий номер журналу з’явиться на світ Божий одразу після  "Теплого Олекси". День святого Олексія, чоловіка Божого, який жив у IV столітті....


  На знімку: Микола Улянич і президент Апімондії…

Редколегія журналу «Доктор Бджілка» сердечно вітає свого автора Миколу Улянича із 80-річним ювілеєм!

Наші вітання!

 

Щастя - це вибір, це стиль життя, переконаний почесний бджоляр й апітерапевт України, письменник і журналіст, академік УАН Микола Улянич. Дехто може запитати, невже це так просто? Так, це просто. Він 45 років займається бджільництвом. І, можливо, саме це заняття і додає йому снаги і з...

№ 2.2016 - Інші - Автор: Редколегія журналу «Доктор Бджілка»


Ваші листи

На листи наших читачів, які звертаються до редакції журналу «Доктор Бджілка» за порадами і консультацією сьогодні відповідає лікар-апітерапевт Петро Петрович Вітенко.Шановні читачі!

Я хочу привітати авторський колектив і читачів журналу «Доктор Бджілка» з виходом першого номера. Сподіваюся: видання буде навчати усіх необхідній праці, яка дозволить бути у гармонії з природою: брати необхідні біологічно активні речовини у рослини, не шкодячи їй, а навпаки – примножуючи природні статки, допомагаючи людству і харчами, і ліками. Бо все...

№ 1.2016 - Інші - Автор: Тетяна Гарник, доктор медичних наук,професор, Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за фахом «Народна та нетрадиційна медицина», Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України».


Шановні апітерапевти, апіконсультанти, медики, фармацевти, бджолярі, читачі журналу «Доктор Бджілка»!

Мені приємно, що журнал «Доктор Бджілка» отримав державну реєстрацію.

Потреба у подібному виданні назріла давно. П’ятий з’їзд Асоціації апітерапевтів і апіконсультантів засвідчив: наші колеги мають чим поділитися в нових методиках оздоровлення людини.

...
№ 1.2016 - Інші - Автор: Олександр Тихонов, президент Всеукраїнської асоціації апітерапевтів і апітерапевтів-консультантів, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії наук, доктор фармацевтичних наук, професор НФаУ.


Шановні читачі!

Цілющу силу продуктів бджільництва здавна цінують на всіх континентах. Якщо ж говорити про апітерапію, то це - той простір, де нетрадиційна медицина перетинається з офіційною і не суперечать одна одній. Користь продуктів з пасіки визнає увесь світ, а значення бджоли в життєвих циклах планети визначальне. Вона є провідником у продовженні життя для рослинного, а отже і тв...

№ 1.2016 - Інші - Автор: Тарас Кутовий , голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин.


Вітаю творчий колектив та читацьку аудиторію, котра знову отримала змогу гортати сторінки «Доктора Бджілки».

Апітерапія – це чудовий приклад того, як народна медицина може допомагати медицині офіційній. Технічний прогрес і розвиток сучасної медицини допомогли нам значно просунутися в лікуванні пацієнтів і рятуванні людських життів. Але поряд з цим, ми знову і знову повертаємося до народних знань. Це не дивно, оскільки первинне пізнання людиною самої себе, своїх відчу...

№ 1.2016 - Інші - Автор: З повагою, Ольга Богомолець, народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, радник Президента України та громадський діяч.

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.