Досвід

Хамзалія Хатібовія: велика людина, бджоляр і апітерапевт

Наша спадщина
 
Традиції бджільництва в моїй родині в даний час зберігаються понад 200 років. Ми з сестрою – бджолярі в четвертому поколінні.
№ 3.2016 - Досвід
Автор: Дженана Хатібовіч, , mr.ph. Переклад: Валентини Гевелюк.Боротьба з розсіяним склерозом за допомогою апітерапії

  Хворий 1968 року народження, чоловік, страждає розсіяним склерозом з 1999 року.
№ 3.2016 - Досвід - Автор: Олена Перець, апітерапевт, голова ГО «Асоціація апітерапевтів і апіконсультантів Дніпропетровської області».


Тетяна Чухрай, бджоляр-апітерапевт, конгресмен 43 Міжнародного Конгресу Апімондії 2013 р., член Ради пасічників і підприємців Харківської обл., член ради обласного товариства Пасічників Харківської області

Нев’януча врода. Хітин перетворює жінок у балерин

Прийшла весна. Змінюємо гардероб на весняний і мріємо про нові красиві наряди. Тільки лякає думка про зимові свята з веселими застіллями, де панували смачненькі салатики, пишні тортики, з печивом і бісквітами. Чи не відбилося все це на талії? Відбилося! І не тільки на ній!

Французи бажання смачненько попоїсти коментують так...

№ 2.2016 - Досвід - Автор: Тетяна Михайлівна Чухрай, бджоляр-апітерапевт.


Досвід застосування апітерапії в компанії «Родинне бджолярство Хатібовіч»

У зарубіжних колег

Досвід застосування апітерапії в компанії «Родинне бджолярство Хатібовіч

Нашу компанію створив і структурував Хамзалія Хатібовіч. Він визначив напрямки роботи, щоб досягти повного потенціалу у кожному з них з тим, аби вони працювали як одне ціле.

№ 2.2016 - Досвід - Автор: Дженана Хатібовіч, mr.ph. Переклад Валентини Гевелюк.Лікувати – значить допомагати, а щоб допомогти – треба людину зрозуміти

Шановний читачу, сьогодні я хочу поділитися своєю думкою щодо місця і ролі апітерапії в системі альтернативного лікування і профілактики захворювання.

Нині всім добре відомо, що організм людини – це сукупність клітин, які об’єднуються в органи і системи, утворюючи тіло людини. Клітина складається з білків, жирів, вуглев...

№ 1.2016 - Досвід - Автор: Дмитро Сенишин, лікар-апітерапевт.


Требования к меду, используемого в апитерапии

Несмотря на огромный фактический опыт применения меда в апитерапии различных заболеваний, врачи должны помнить основную заповедь при применении продуктов пчеловодства -«Не навреди!».

№ 3 - Досвід - Автор: Е.В. Руденко, доктор ветеринарных наук, профессор, член-корреспондент НААНУ


Про вступ Всеукраїнського обєднання громадських організацій «Спілка пасічників України» до Апіславії

Засідання Федерації Європейських пасічних організацій Апіславії пройшло 8-12 липня 2015 року в Словакії.

Вперше на такому представницькому форумі була представлена і делегація Спілки пасічників України. До її складу увійшли перший віце-президент СПУ В. Нагорнюк, віце-президент, директор ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Про...

№ 8 - Досвід - Автор: О. Галатюк, М. Гевелюк, В. Нагорнюк.


Важность продуктов пчеловодства в медицине

Апитерапия – это искусство исцеления, которое использует лекарственные свойства продуктов пчеловодства и имеет большую историю. Эта терапия использовалась человеческим родом больше 6000 лет.

Имея такую долгую историю и широкую географическую область применения, можно задаться вопросом, чем объяснить такой большой успех?

...
№ 5 - Досвід - Автор: Доктор Стефан Стангаци, президент румынских и немецких обществ апитерании, генеральный секретарь Международной федерации апитерапии.


Эффективность применения маточного молочка в комплексной терапии больных ИБС

Проблему ишемической болезни сердца (ИБС) считают одной из наиболее актуальных в современной кардиологии. Увеличение заболеваемости отмечено у лиц среднего и молодого возраста, занятых активной работой, сопряженной с психоэмоциональными стрессами, что приводит к ускорению процессов атерогенеза, дисбалансу липидного и углеводного обмена, изменению иммунного статуса и, в конечном итоге, к нарушению к...

№ 5 - Досвід - Автор: Солоденко Ю.Н., к. мед.н., Коломиец С.Н., к.мед.н., Одесский национальный медицинский университет


Подагра – не вирок, з нею можна боротись

Подагра відноситься до групи захворювань в основі розвитку яких лежить порушення засвоєння і виведення з організму людини певного виду продуктів обміну.

Клінічно, подагра, проявляється приступами болів в одному або декількох суглобах. При цьому суглоб припухлий, шкіра над ним червона, пізніше з’являється синюшніс...

№ 7 - Досвід - Автор: Дмитро Сенишин, лікар невропатолог, лікар народної медицини, почесний апітерапевт України, голова наукової комісії по апітерапії 43 міжнародного конгресу Апімондії (2013 рік м. Київ)
    Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »

Реклама

До уваги читачів

ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ  «ДОКТОР  БДЖІЛКА»

Передплата на журнал «ДОКТОР  БДЖІЛКА» триває постійно з будь-якого кварталу у всіх поштових відділеннях України, вартість на один квартал 2016 року-27,10 грн.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ПОШТОВИЙ ІНДЕКС:   86733

Електронну версію журналу «Доктор Бджілка» можна передплатити на нашому сайті.